Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Përgjithmonë dhe Përngaherë", Ilnisa dhe Meritoni ndajnë momentet e veçanta pranë njëri-tjetrit

Shkruar nga Newsbomb
"Përgjithmonë dhe Përngaherë", Ilnisa dhe Meritoni
Ilnisa dhe Meritoni

Romanca midis moderatorit nga Kosova, Meriton Mjekiqi dhe prezantueses shqiptare, Ilnisa Agolli duke se vazhdon me të njëjtin ritëm ashtu siç nisi brenda mureve të shtëpisë së famshme Big Brother Vip, përkundër kritikave të opinionit publik për diferencën e tyre moshore.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social në Instagram të shpërndarë nga ish-banorja, Ilnisa, çifti shfaqen duke u puthur, teksa dëshmojnë se ato janë shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Krahas postimit, Ilnisa i ka dedikuar edhe ca fjalë zemre partnerit të saj duke shkruar "përgjithmonë dhe përngaherë".

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese