Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Për herë të parë, Çiljeta publikon foton me Alban Hoxhën

Shkruar nga Newsbomb
Për herë të parë, Çiljeta publikon foton me Alban
Alban Hoxha dhe Çiljeta

Çiljeta Xhilaga ka publikuar për herë të parë një foto me partnerin e saj, Alban Hoxha. Dyshja janë tepër të preferuar në nga fansat, pavarësisht se për shumë vite e kanë mbajtur marrëdhënien mjaft diskrete.

Vetëm gjatë pjesëmarrjes së këngëtares në “Ferma VIP”, ajo tregoi mjaft detaje të pathëna më parë.  Çiljeta Xhilaga ka treguar edhe historinë e njohjes së saj me Alban Hoxhën, portierin e Partizanit, me të cilin kanë plot 8 vite bashkë.

Çiljeta ka zbuluar se si një gazetare ishte bërë shkak që të dy të njiheshin së bashku. Gjithashtu nuk e ka fshehur faktin se sa problem e kishte pasur që Alban Hoxha ishte më i vogël në moshë. Ajo ka treguar se pëlqimi për portierin kishte nisur gjatë një ndeshje futbolli, kur kishte shkuar për ta ndjekur në stadium.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese