Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik në pamje

Shkruar nga Newsbomb
Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën
Ledjona Xheladinaj

Ledjona Xheladinaj ka qenë një ndër banorët për të cilat u fol gjerë e gjatë në këtë edicion të Big Brother Vip 3. Pas daljes nga shtëpia, ajo ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në pamjen e saj.

Ish-konkurrentja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Madje, madje ajo ka zgjatur edhe flokët duke marrë kështu një pamje krejtësisht tjetër.

Ka qenë vetë Ledjona ajo e cila në llogarinë e saj në “Instagram” ka postuar foto me pamje ne saj të re dhe nga komentet duket se ndjekësit e kanë pëlqyer vërtet shumë.

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese