Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

PAMJET/ Big Brother thyen çdo parashikim, Egla Ceno shfaqet e izoluar në dhomë të bardhë me drita të forta

Shkruar nga Newsbomb
PAMJET/ Big Brother thyen çdo parashikim, Egla Ceno shfaqet e izoluar
Egla Ceno

Aktorja Egla Ceno u skalifikua një ditë më parë nga Big Brother Vip 3 pas një debati që pati me banorët e tjerë të shtëpisë, Meritonin dhe Ilnisën. Por, në një video që sapo është publikuar në faqen zyrtare të Big Brother Vip, Egla shihet se është ende në shtëpi.

Aktorja shfaqet e vetme në një dhomë me mure të bardhë si dhe me drita të forta. Si duket Egla është izoluar në një ambient tjetër të shtëpisë dhe mbase e gjithë kjo skenë është i inskenuar nga “Vëllai i Madh” dhe aktorja mund të bëhet sërish pjesë e garës.

Diçka tjetër që vëmë re në këtë video është fakti se Egla është e veshur me të njëjtat rroba me të cilat doli dhe nga shtëpia si dhe në një moment të videos ajo shfaqet në dysheme duke dhënë një mesazh për nënën e saj.

“Mam jam OK!”, shkruan Egla.

© Credits https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese