Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet e shkon me vrap puth Çiljetën

Shkruar nga Newsbomb
PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet
Çiljeta dhe Albani © Credits https://www.vizionplus.tv/

Mbrëmjen e kësaj të mërkurë po zhvillohet nata finale e “Fermës Vip”. E ashtu si të gjithë e dini tanimë një nga fermerët më të komentuara përgjatë këtij edicioni të parë të këtij reality-show ka qenë Çiljeta Xhilaga.

Në asnjë moment brenda në fermë këngëtarja s’ka kursyer deklaratat e forta të dashurisë për partnerin e saj, portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. E muajt e qëndrimit të këngëtares e izoluar kanë bërë punën e vet. Malli ka kapluar çiftin dhe këtë e vërtetuan më së miri mbrëmjen e sotme.

© Credits https://www.vizionplus.tv/

PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet
Albani dhe Çiljeta

Teksa Çiljeta u ngjit në skenë Albani me vrap shkoi dhe puthi partneren e tij.

© Credits https://www.vizionplus.tv/

PAMJE/ Prej 3 muajsh larg njëri-tjetrit, Alban Hoxha s’përmbahet
Albani dhe Çiljeta

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese