Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

PAMJE- E PAPRITUR/ Roza Lati i "humb ndjenjat", rrëzohet në mes të studios

Shkruar nga Newsbomb

PAMJE- E PAPRITUR/ Roza Lati i "humb ndjenjat", rrëzohet në

E ftuara e kësaj puntate në emisionin “Mos i Bjer me Top” ka qenë Roza Lati. Ish-konkurrentja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri foli për eksperiencën në Big Brother Vip 3.

Gjatë intervistës Roza zhvilloi dhe një lojë. Ajo duhet të jepte reagimin e saj për secilin banor të Big Brother, por kur u shfaq fotoja e Eglës, me të cilën ka pasur dhjetëra përplasje brenda në shtëpi, reagimi i saj ishte epik.

Moderatorja u shtri në dysheme dhe me këtë veprim i tha të gjitha!

© Credits https://www.youtube.com/@TopChannelAlbania

PAMJE- E PAPRITUR/ Roza Lati i "humb ndjenjat", rrëzohet në
Roza Lati

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese