Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Showbiz & Lifestyle

VIDEO/ Ish-deputetja e PS “e djeg” në dasmë, i publikohet video këmbëkryq teksa këndon “Hajdredin Pashën”

Ish deputetja e Partisë Socialiste për qarkun e Dibrës, Reme Lala, ka qenë e ftuar në një dasmë, ku ka patur gjithashtu shumë personazhë...

Ambasadorja Kim kalon fundjavën në Vuno: Nga Tropoja në Konispol, mikpritja e shqiptarëve është speciale

Ambasadorja e SHBa në Tiranë, Yuri Kim dhe ajo e Suedisë, Elsa Håstad kanë zgjedhur fshatin piktoresk të Vunoit këtë fundjavë, teksa janë takuar...

“Donte të më puthte me zor në buzë”, moderatorja tregon momentin e sikletshëm me të ftuarën

Moderatorja Ester Bylyku, ka zbuluar një nga momentet më të sikletshme gjatë emisionit të saj "Glamour Zone". Ester ka treguar sesi një e ftuar ka...

“Bora Zemani është shumë mendjemadhe”, ish-konkurentja e “Përputhen” rrëfen si reagoi moderatorja ku u ndeshën “live”

Antonia Gjoka, ish-konkurentja e "Përputhen", foli për herë të parë për marrëdhënien me moderatoren e mirënjohur, Bora Zemani. Ajo rrëfeu gjatë një inetrviste në “Ora...

Bebe Rexha “korr” një tjetër sukses, këngëtarja nuk i mban dot lotët (VIDEO)

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha, ka shënuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën më të re që ka sjellë në duet me David...

FOTO/ Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës, pozon vetëm me një “gazetë fustan” në trup

Modela shqiptare Angela Martini tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj. Ajo poston vazhdiisht foto dhe video, ku shfaqet tepër sensuale. Së fundmi bukuroshja brune...

Modelja pozon “topless” për të promovuar koleksionin e ri të bikineve (FOTO)

Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski tregoi linjat e saj perfekte në fotot mahnitëse të shpërndara në rrjetet sociale. Bukuroshja brune u shfaq e zhvesgur teksa...

Rudina Dembacaj flet për planet e shtatzanisë: Më duket se…

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuara në medien rozë. Ajo komentoi ditën e sotme edhe planet e afërta...

Fikë nga “non grata”? Armina Mevlani refuzon të mbajë mbiemrin Berisha

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha këtë të dielë do kurorëzojnë dashurinë e tyre shumëvjeçare në martesë. Mirëpo, ndonëse ata do të martohen, Armina ka vendosur...

“Back to School” me German Computers, modelet më të mira Laptop, PC dhe tabletë dhe oferta pa fund për studentët e rinj

Teksa viti i ri akademik po afron, studentët po nxitojnë të përgatiten me mjetet e nevojshme teknologjike që do t’i asistojnë përgjatë gjithë vitit...

Lajmet e fundit