Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

“Ëngjëlli im”, Luana Vjollca humb njeriun e dashur: Je një pjesë e shpirtit tim….

Të jesh personazh i njohur ka të mirat dhe të këqijat e veta. Shumë persona të kanë inspirim dhe dashuria e tyre të jep...

“Më kanë thënë nuk ke baba dhe s’ke për të ecur para”, Dafina Zeqiri rrëfen vështirësit e jetës së saj: Mami ka qenë e...

Dafina Zeqiri së fundmi ka prekur të gjithë me disa copëza të shkëputura nga jeta e saj personale. E teksa të gjithë fansat mezi...

E pandalshme, Dua Lipa fiton dy çmimet e mëdha në “Brit Awards”

Dua Lipa këngëtarja shqiptare me famë botërore  është e “pandalshme” drejt suksesit. Mbrëmjen e djeshme ajo i ka vënë “vulën” suksesit me 2 çmime të...

“Më ke fyer dhe lënduar”, bashkëshortja e Stines hedh akuza të rënda për kunatën: Nuk duroj dot më…

Stine është përfolur shumë nga mediat rozë për martesën e tij me Gracielën, me të cilën ka dhe një vajzë. Ndarje, bashkim, ndarje dhe...

“U prehsh në paqe Tallman”, nga Mozzik te Majk, Vip-at shqiptarë të tronditur nga vrasja e Mehmet Qemës

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi kryeqytetin, ku Mehmet Qema humbi jetën nga arma e shokut të tij, Marjus Dema. 27-vjeçari Qema kishte...

Ish i dashuri shpallet në kërkim nga policia, reagon Baby G për vrasjen e Mehmet Qemës: Nuk mund ta besoj që….

E tronditur nga vrasja e Mehmet Qemës mbrëmjen e djeshme në Tiranë së fundmi ka reaguar dhe këngëtarja e njohur, Baby G.  “Nuk mund ta...

Ish i dashuri i Baby G dhe mik i ngushtë me Stresin, Lim Hoti shpallet në kërkim për vrasjen e Mehmet Qemës

Vrasja e 27-vjeçarit në Tiranë, Mehmet Qema tronditi mbrëmjen e djeshme kryeqytetin. Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish-të dashurin  e këngëtares Baby G...

Anxhela Peristeri “ngre peshë” Eurovisionin, “Karma” ngjitet në skenë për herë të parë

Me valixhe dhe flamurin shqiptar në dorë dy ditë më parë, këngëtarja Anxhela Persiteri u nis drejt Holandës për të përfaqësuar denjësisht Shqipërinë në...

Doni belin dhe muskujt e Lori Hoxhës? Atëhere ndiqni “sekretin” e saj

Lori Hoxha njihet për format e saj dhe belin e hollë që ka dhe natyrshëm njerëzit kërkojnë të dinë se çfarë diete ndjek ajo. Gjatë...

Jozefina Topalli gjyshe për herë të dytë, në ditëlindjen e vajzës së saj jep lajmin e bukur: Një ëngjëll ka mbërritur në shtëpinë tonë…

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të dytë. Ka qenë Topalli ajo e cila ka dhënë lajmin e...

Lajmet e fundit

spot_img