Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
37 %
1kmh
0 %
Enj
20 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

Showbiz & Lifestyle

Albana Osmani guxon me një “look” të ri, u paraprin komenteve në rrjetet sociale

Prezantuesja Albana Osmani e cila së fundmi është duke drejtuar emisionin “Fan Club” të Big Brother, ka ndryshuar “look”. Albana vërtet ka surprizuar...

Mirditorja e Arjan Çanit

Sofia, asistentja e gazetarit Arjan Çani në “Zonë e Lirë” na vjen ndryshe në këtë foto. Bjondja bukuroshe që shohim çdo...

Vetvritet Tony Ray, i “Chica Loca” ka bashkëpunuar edhe me Ingrid Gjonin

Radu Popescu, i njohur si Tony Ray u vetëvra në një moshë shumë të re duke u hedhur në shinat e trenit. ...

Përjashtohet Edisoni, theu rregullat dhe i vuri kushte Big Bother-it

Edisoni ishte një nga banorët e shtëpisë së Big Brother Albania 8, por qëndrimi i tij brenda zgjati shumë pak ditë. Që...

Irina Shayk: Ronaldo nuk është njeriu i përsosur

Modelja ruse ka thënë se i dha fund marrëdhënies së tyre 5 vjeçare pasi Ronaldo është i pabesë, i pandershëm dhe nuk i respekton...

Soni Malaj dhe Young Zerka, bashkë në Korçë

Këngëtarja Soni Malaj dhe i riu Zerka shkëlqejnë në këtë foto në krah të njëri-tjetrit. Ata kanë qenë bashkë në...

Vdes në aksident tragjik kompozitori italian Carlo Rossi Ubaldo

Mbrëmë ( e mërkurë) Carlo Rossi Ubaldo vdiq tragjikisht në një aksident me motorr. Një muzikant, një prodhues, inventor i tingujve të muzikës. Emri i...

Të qeshura e shtrëngime duarsh pas spektaklit në “X Factor”

Regjisorja Vera  Grabocka dhe juria e “X Factor” e përbërë nga Pandi Laço, Miriam Cani, Alban Skënderaj dhe Bleona Qereti ( bashkuar së fundmi...

Ledion Liço, dhuratë për Jonin e Arbanës

Prezantuesi Ledion Liço, njëkohësisht kolegu dhe miku i ngushtë i Arbana Osmanit, i ka bërë kësaj të fundit një dhuratë për Jonin, djalin që...

Lajmet e fundit