Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Showbiz & Lifestyle

Tuna nuk i ndahet “zogut” edhe ditën e Pavarësisë

Tuna Sejdiu më shumë se sa për zërin është e njohur për këngët e saj me “zogj”. Edhe këtë herë ajo nuk i është ndarë...

Dafina Zeqiri, më provokuese se kurrë

Këngëtarja Dafina Zeqiri, është një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar e veçanërisht për  publikun e gjinisë mashkullore. Dafi përveçse këngon bukur...

Kim Kardashian ndërron ngjyrën e syve, i bën blu

Kim Kardashian, duket se është mërzitur me ngjyrën natyrale të syve të saj. Pas ekspozimit të të pasmeve që bënë goxha bujë në media dhe...

Luana Vjollca “belfie” nga Greqia

Ka tre gjëra që e identifikojnë lehtësisht moderatoren Luana Vjollca: E para, kjo vajzë i do shumë udhëtimet. E dyta, ka shumë kohë të lirë që...

Një 20 vjeçar goditet nga demi, ja çfarë ndodh në spektaklet e Spanjës

Të shkosh në Spanjë dhe të provosh konfrontimin me demin, mund të bëhet një gjë e papërballueshme. Rrjeti NBC Neës raporton se një amerikan...

Sekreti i jetëgjatësisë? Jeto vetëm. Flet gruaja 114 vjeçare

Sekreti për të jetuar gjatë? Të jesh beqare. Të paktën sipas Emma Morano, 114 vjeç, gruaja me jetëgjatësi më të madhe në Itali, Evropë...

Lajmet e fundit