Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

Showbiz & Lifestyle

Sali Berisha, gjysh me kohë të plotë

Tani që ka dal në opozitë, ish Kryeministri Sali Berisha ka më shumë kohë për t'iu perkushtuar familjarëve dhe nipërve e tij. Ja tek...

Ermal Mamaqi, kërkon punë në dasëm

Ai është një nga fytyrat më karizmatike të humorit shqiptarë. Ja tek e shohim edhe tek kjo foto me këtë gazetë në dorë në...

“Bomba” Qereti nuk ndalet

  Gjithashtu, shumë shpejt Bleona do të publikojë edhe videoklipin e saj të parë për tregun internacional.  

Martini bëhet me vëlla

Disa ditë më parë, moderatorja Xhemi Shehu ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Gabriel....

Angelina Jolie dhe Jennifer Aniston më në fund mike ?!

Duket se paqja midis tyre ka filluar , por se sa do të vazhdojë kjo mbetet per tu parë .

Çfarë Ka Zgjedhur Tuna Për 2015-ën?

“Sot në optika përzgjodha pjesë për koleksionin tim pranverë/verë 2015” ishte mbishkrimi që i ka lënë Tuna një fotografie të postuar në Instagram

Lajmet e fundit