Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Showbiz & Lifestyle

“Tre musketjeret” e skenës shqiptare

Njëra është regjizore, njëra është prezantuese dhe tjetra është simbol i bukurisë shqiptare. Përveç skenës dhe jetës publike, këto vajza duket se i  bashkon edhe...

Dashuria nën çadër e Olta Xhaçkës

Greva e urisë dhe protestat e opozitës së asaj kohe, së paku, kanë shërbyer për lindjen e një historie dashurie e cila, sot është...

Gold AG, një shembull dhune për femijët

Shfaqet si një besimtar i devotshëm mysliman, por shpesh herë veprimet dhe këngët e tij flasin për të kundërtën. Të njejtën gjë tregon edhe...

Landi i “West Side Family”, në farmaci.

Farmacia, është vendi ku e kemi parë sot, Landin e West Side Family. Së fundmi, ai ka rënë në sytë e publikut (e veçanërisht në...

Eranda Libohova në krahët e Eraldo Rexhos

Ajo di gjithmonë të bëjë publikun për vete me zërin e saj dhe ne jemi mësuar ta shohim gjithnjë krah Irmës, motrës së saj...

Zbulohet i dashuri i Kejdi Mehmetajt, deputetes më të re të Parlamentit

Djali që I ka rrëmbyer zemrën është 19-vjeçari Klevi Pojana. Pojana studion për Drejtësi ndërsa shërben edhe si koordinator i të rinjve...

VIP-at shqiptarë, në një fushatë të re

Pas fushatës “Ice bucket Challenge”, ku personazhet e njohur shqiptarë u lagën e u lanë me kova me akull, tanimë, duket se e kanë...

Lajmet e fundit