Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
82 %
1.5kmh
90 %
Sht
15 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

O sa mirë me qenë shqiptar …sipas ministrit Veliaj

Fjalimet gjeneraliste të politikanëve, që thonë gjithçka, po s’thonë asgjë janë tipike për Shqipërinë. Në këtë këndvështrim punon përditë edhe ministri i Mirëqënies Sociale...

Rihanna dhe Kanye West sërish bashkë për…

Rihanna dhe Kanye West rikthehen sërish bashkë për t’u dhënë fansave të tyre atë ç’ka kishin pritur prej kohësh: Një bashkëpunim...

Luana, siç nuk e keni parë kurrë më parë

Pas luleve e veshjeve të ngushta, Luana Vjollca këtë herë na shfaqet pa make-up. Luana ka postuar një foto të sajën përmes "instagram", pa...

Vogëlushja shqiptare pretendente për çmimin “France Got Talent”

Kjo Shqipëri ka plot talente të reja dhe për të na e vërtetuar këtë 9-vjeçarja kosovare, ka shkuar të na përfaqësojë në shown e...

“Kodi i urimit” në PS

Deputetja e Partisë Socialiste Ledi Shamku , feson ditëlindjen e së ëmës. Ajo ka vendosur ta urojë zonjën Shpresa,  përmes rrjetit social “facebook”. Ajo...

Çiljeta Xhilaga, flakë e kuqe pranë Noizy-t

Pas darkës së dy ditëve më parë, Çiljeta Xhilaga dhe Noizy janë parë sërish bashkë. Përmes një fotoje që Çili ka publikuar në rrjetet...

Armina Mevlani: Nuk e ndava unë Shkëlzenin nga Sadija, fëmijët e tij do t’i dua

Armina Mevlani, partnerja e re e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit, ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë në emisionin ‘’Takimi i Pasdites’’ të...

Një lidhje e fshehtë mes DiCaprio dhe Rihannës

Thashethemet në lidhje me romancën e çiftit dolën kur Leonardo DiCaprio dhe Rihanna u panë bashkë mbëmjen e Vitit të Ri. Thashethemet vazhdojnë pasi...

Jennifer Lopez sakrifikon veshjet e saj për filmin

Aktorja e "The boy next door" Jennifer Lopez, është shprehur për revistën "People" se disa nga veshjet e filmit të saj më të ri...

O Graaa, mirë është që për dhunën të flisni dhe me burrat

Sot, mirë e bukur, lyer e krehur, të përgatitura për fushatën kundër dhunës me bazë gjinore, gratë e Aleancës  së Grave Deputete mbajtën mbledhjen...

Lajmet e fundit

spot_img