Tirana
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
72 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

Showbiz & Lifestyle

Deputetja e LSI, Kejdi Mehmetaj përgënjeshtron lidhjen me Klevin

Ajo është deputetja më e re në historinë e parlamentarizmit shqiptar dhe ditët e fundit është vënë në fokusin e lajmeve rozë mbi jetën...

Artistët…për humbjen e Gentit të Djemve të Detit

Aurela Gaçe, Eranda Libohova, Sidrit Bejleri, Besa Kokëdhima etj…ia kanë dedikuar statuset e tyre në rrjetet sociale, ndarjes nga jeta të Gent Demaliaj. Aurela...

Çdo ditë që kalon, e rinon Anjezën ?!

Kudo ku ajo shfaqet na mahnit me format e saj fizike.  Anjeza Branka, përpos prokupimeve që ka si  nënë, arrin të gjejë kohë dhe...

Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

Miley Cyrus, është fotografuar “toples” nga paparacët me të dashurin e saj të ri në ishujt Hawaii. Ajo nuk është i trembur fare syrit...

Anjeza Maja, “Natën e mirë” Agon

Moderatoja e televizionit Agon Channel, ka hequr dorë nga të qenit pjesë e tij. Imazhi I ekranit të Agon nuk ka dhënë asnjë shpjegim...

Bleona, krijon bandën e saj mafioze

Bleona Qereti di gjithnjë të na surprizojë dhe të tërheqë vëmendjen e publikut. Këtë herë, këngëtarja ka postuar këtë foto e cila për hir...

Ermonela Jaho “ngjyros” Kuq e Zi

Sopranoja e madhe shqiptare, Ermonela Jaho, ka treguar edhe një herë dashurinë që ka për këtë vend. Ajo ka postuar për ndjekësit e saj...

Gjobë për Çiljeta Xhilagën

Policia e Shtetit nuk ka kursyer as Çiljeta Xhilagën. Këngëtarja ka postuar një foto të policit të qarkullimit rrugor teksa mbante në dorën gjobën...

Ermali dhe Ami, prezantim në Google të “Ami Event”

Ermali dhe Ami dinë të prezantojnë mirë edhe biznesin e tyre kur bëhet fjalë për të. Të gjithë ia njohim humorin Ermalit, dhe prezantimin...

Silva Gunbardhi shtatzënë, këngëtarja do të bëhet nënë

Ka pritur një emision direkt në televizionin Klan për të rrëfyer lajmin më të bukur të kohëve të fundit, dhe fansat e Silva Gunbardhit...

Lajmet e fundit

spot_img