Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

Showbiz & Lifestyle

Noizy zbulon shumën marramendëse: E bëra vetë koncertin në Tiranë, harxhova 500,000 euro

Reperi Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit Noizy, e cilësoi një ëndërr të bërë realitet koncertin Alpha Show, ku u shitën mbi...

Habit deputetja Adriana Matoshi: Nuk di të bëj politikë, por di…

Aktorja dhe njëherazi deputetja në Kuvendin e Kosovës, Adriana Matoshi, është shprehur se "nuk është e aftë" të bëjë politikë të mirëfilltë. Teksa ka pozuar...

Hygerta SAKO në superformë, moderatorja e njohur sportive nuk njeh moshë (FOTO)

Mederatorja e njohur sportive Hygerta Sako po shijon pushimet në brigjet e vendit tonë. Superforma saj fizike është ajo që bie në sy për...

Einxhel konfirmoi shtatzëninë, vjen reagimi i parë i Dj Dagz (FOTO)

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë një ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ditën e djeshme moderatorja...

Nis “merkato” e televizioneve: Arian Çani largohet nga TV Klan! Ja ekrani ku do të shfaqet “Zonë e Lirë”

“Mirëmbrëma tokësorë”… këtë shprehje të Arjan Çanit nuk do ta dëgjoni më në Tv Klan, pasi mesa duket gjërat kanë ndryshuar. Gazetarin e njohur dhe...

Multimiliarderi Jeff Bezos: Kjo është ajo gjë për të cilën do pendoheni kur të shkoni 80 vjeç

Një nga njerëzit më të pasur në botë, Jeff Bezos rrëfen se për çfarë ka më shumë gjasë të pendoheni, kur të shkoni 80...

Noizy dhe Stresi u përqafuan dje, por Denis Dollapi dergjet në koma prej 12 vitesh nga sulmi mes fansave të OTR dhe TBA

Janë të largëta ditët kur Stresi dhe Noizy dolën kundër njëri tjetrit me grupet e veta. Përveç anëtarëve të grupit, ata kishin pas vetes...

Einxhel konfirmon shtatzëninë me Dj Dagz: Mezi po presim të të prekim duart e tua të vogla

Moderatorja dhe ish-konkurentja e Big Brother Vip, Einxhel Shkira konfirmon zyrtarisht shtatzëninë me partnerin e saj, edhe ai ish-konkurent i shtëpisë më të famshme...

Pas këndoi në festivalin “Sunny Hill” në Kosovë, Dua Lipa shijon ditët e nxehta në Sarandë (FOTO)

Këngëtarja shqiptare e famë botërore, Dua Lipa, performoi në festivalin “Sunny Hill” në Kosovë, i cili u mbajt nga data 4 deri në 7...

Mblodhi mijëra fansa në shesh, reagimi i parë i Noizy-t pas koncertit të “Alpha Show”

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t mblodhi mbrëmjen e djeshme dhjetëra qytetarë të cilët shijuan performancat e artistëve të njohur shqiptar dhe jo vetëm. Në skenë...

Lajmet e fundit