Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"O gore mashkull", Egla nuk di të ndalet, përplaset keq me Julin: Je thashethemexhi që flet mbrapa krahëve

Shkruar nga Newsbomb

"O gore mashkull", Egla nuk di të ndalet, përplaset keq me
Egla Ceno dhe Jul Deda, kanë pasur një debat të fortë me njeri-tjetrin gjatë ditës së sotme. Sipas aktores, Juli është një thashethemaxhi që merret me fjalë dhe flet pas krahëve.

Por as Juli nuk e ka lënë me kaq dhe e ka etikestuar Eglën: "një smirushe e keqe dhe gënjeshtare."

Pjesë nga sherri:

Juli: Ti je një smirushe e keqe

Egla: Ti je një thashethemexhi që flet mbrapa krahëve. Nuk mbaj përgjegjësi për ato që thua, nuk nxjerr emrat

Juli: As ti nuk i nxjerr, Pse nuk i nxjerr

Egla: Unë nuk përzihem, nuk merrem me thashetheme. O gore, o gore mashkull, gore

Juli: Kështu i ke trajtuar njerëzit

Egla: Mi sill njerëzit këtu, ballafaqim o gore, o gënjeshtar

Juli: Gënjeshtare, pse të ka ikur zari. Nuk ke fjetur gjithë natën

Egla: Më mirë vetëm se sa me njerëz si puna jote që bëjnë thashetheme. Shumë më mirë vetëm. Ta them nga mëngjesi deri në darkë, gore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese