Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

"Nuk paske kritikuar fare ti…"Bardhi ka një mesazh për Orin Nebijajn

Shkruar nga Newsbomb
"Nuk paske kritikuar fare ti…"Bardhi ka një mesazh
Ne foto: Sara dhe Bardhi


Bardhi ka bërë një koment në profilin e tij të Instagramit, duke i dërguar një mesazh opinionistes Ori Nebijaj, me të cilën ruan në marrëdhënie mjaft të mirë. 

Teksa Sara është bërë pjesë e jurisë “She’s on Top”, partneri i saj është shprehur se Ori nuk paska kritikuar aspak në krahasim me Sarën.

“Asgjë nuk paske kritikuar ti krahasuar me atë çfarë po kritikon gruaja ime”, shkruan këngëtari bashkangjitur postimit.

"Nuk paske kritikuar fare ti…"Bardhi ka një mesazh

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese