Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Nuk kam K-ra", Egla Ceno shpërthen në rrjete sociale

Shkruar nga Newsbomb
"Nuk kam K-ra", Egla Ceno shpërthen në rrjete sociale
Egla Ceno

Egla, fituesja e Big Brother Vip 3 është hasur me shumë komente negative që pas daljes nga shtëpia. Së fundmi ajo ka reaguar ashpër në profilin e saj të Instagramit, lidhur me numrin e ndjekësve. 

Aktorja shkruan se numrat e saj në Instagram janë, real dhe vetë familja e saj. 

“Unë nuk kam K-ra, nuk kam ndjekës, nuk kam fansa, as followers! Numrat e mi në Instagram janë familja ime #teamEgla”, shkruan ajo.

Kujtojmë se Donaldi sulmoi Eglën në “Fan Club” duke thënë se fenomen me 70K në Instagram nuk ka.

"Nuk kam K-ra", Egla Ceno shpërthen në rrjete sociale

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese