Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Nuk ka qenë kurrë dashni”, Bes Kallaku përmes rreshtave i thotë të gjitha!

Shkruar nga Newsbomb
“Nuk ka qenë kurrë dashni”, Bes Kallaku përmes
Xhensila dhe Besi

“Mosmirnjohja” është projekti më i ri i Bes Kallakut. Përmes zërit të artistet Eli Malaj, Besi ka vendosur që të transmetojë te publiku emocione të mëdha.

Çdo fjalë e shkruar nga aktori dhe artisti në këtë këngë të gjithë mendojnë se është për ish-partneren e tij, Xhensila Myrtezaj.

“Për dashnin nuk paska më, kjo kurrë nuk ka qenë dashni”, dëgjohet të thotë Besi në fund të këngës.

Ndërkohë, më poshtë po sjellim dhe disa nga komentet që ndjekësit kanë lënë krah këngës. Ajo që vihet re është se shumica prej tyre mendojnë njësoj, që ky projekt është dedikim për Xhensilën.

“Nuk ka qenë kurrë dashni”, Bes Kallaku përmes“Nuk ka qenë kurrë dashni”, Bes Kallaku përmes“Nuk ka qenë kurrë dashni”, Bes Kallaku përmes

© Credits youtube.com/@mbmusic_Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese