Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Nuk i dua futbollistët", Rike Roçi flet për meshkujt: Më thonë të hënksha këtë, të hënksha atë

Shkruar nga Newsbomb
"Nuk i dua futbollistët", Rike Roçi flet për
Rike Roçi

Rike Roçi është padyshim një ndër femrat më seksi të Big Brother VIP 3, që arriti të tërhiqte vëmendjen për shkak të karakterit të saj të çiltër dhe formave bombastike.

E ftuar këtë të martë në studion e Fiks Fare, ajo ndau detaje për jetën e saj personale dhe raportin me meshkujt.

Po ashtu modelja ndau një detaj tejet personal për reagimet që merr nga burra të ndryshëm në ambiente publike, por edhe për faktin se partnerin e ardhshëm nuk e do futbollist. Sipas Rikes, ata dëmtohen shumë shpejt dhe nuk e preferon një gjë të tillë.

Pjesë nga diskutimi në studio

Devi-Pas  dole nga BBV3 the se u ndave nga i dashuri. Tani në çfarë statusi je?

Rikja– Bosh, bosh, bosh se s’kam pse të gënjej

Devi– Nëse do ishe përball ndonjë futbollisti të bukur, do ta zgjidhje që të bëheshe plot?

Rikja– Futbollist?! Po futbollistët dëmtohen shpejt, unë nuk dua meshkuj që dëmtohen

Dori – S’ka faj o Devi  se futbollistët 30 vjeç marrin fund.

Dori– Po kur del në rrugë Rikja si reagojnë meshkujt?

Rikja–  Më ka rastisur që sa herë dal në këmbë janë të uritur këta çunat, nuk e di nuk hanë bukë në shtëpi dhe gjithmonë thonë  “O të henksha  këtë, o të hënksha atë” kanë uri, kanë uri.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese