Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një tjetër bebush po vjen, moderatorja e njohur në pritje të ëmbël

Shkruar nga Newsbomb
Një tjetër bebush po vjen, moderatorja e njohur në pritje të
Liesa Haxhiasllani

Një tjetër bebush po i bashkohet showbiz-it dhe ashtu si dhe Kiara e tha një “best friend” po vjen për Lunën.

E kemi fjalën për shoqen e ngushtë të Kiara Titos dhe moderatoren e njohur, Liesa Haxhiasllani. Atëhere kur askush nuk e priste, moderatorja postoi në llogarinë e saj në “Instagram” disa foto me barkun e rrumbullakosur.

Mes fotove, diku qëndronte dhe një tjetër imazh i bukur ku shfaqej dorë për dore me partnerin e saj, identitetin e të cilit ende nuk e dimë.

E në këto foto kaq të ëmbla s’mund të mungonte dhe komenti i Kiara Titos.

 “Nuk mund të them se çfarë është por Luna do të bëhet me një best friend“, duke lënë të kuptohet që gjinia e bebit dihet, por që kanë dashur ta mbajnë të fshehtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Liesa Haxhiasllani (@liesa_haxhiasllani)

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese