Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një tjetër bebush në showbizz, Dafina Zeqiri në pritje të ëmbël

Shkruar nga Newsbomb
Një tjetër bebush në showbizz, Dafina Zeqiri në pritje
Dafina Zeqiri me partnerin

Një tjetër bebush do të vijë së shpejti në jetë. Këngëtarja Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël dhe këtë “s’e luan as topi”.

Pas thashethemeve që prej ditësh po qarkullojnë nëpër rrjetet sociale e mediat rozë, burimet e afërta pranë artistes ia kanë vendosur vulën.

Modoretatorja Krisa Caushi ka zbuluar se burime për “Stacionin rozë” kanë treguar se Dafina dhe Kreshnik Gjergji shumë shpejt do të bëhen prindër.

 “Thuhet se këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është në pritje të ëmbël. Burime për “Stacionin rozë” kanë treguar në fakt se këngëtarja mund të jetë në javët e para”, u shpreh Çaushi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese