Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Një sirenë si Eva Murati, bukuroshja e ekranit vjen me foto "hot"

Shkruar nga Newsbomb
Një sirenë si Eva Murati, bukuroshja e ekranit vjen me foto
Eva Murati

Eva Murati është padyshim një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Gazetarja sportive që moderon emisionin e saj të Champions League në Tring merr gjithnjë vëmendjen kryesore sa herë që poston në rrjete sociale.

Hijeshia e saj shpeshherë është bërë virale edhe në media botërore nga Greqia e deri në Britani të cilat i kanë dedikuar herë pas here edhe artikuj.

Së fundmi, në këtë fillim jave të nxehtë, Eva Murati ka vendosur që të ngrejë akoma dhe më shumë temperaturat. Në Instagramin e saj ajo ka postuar disa foto me bikini, teksa shihet mbi një gurë në uj.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese