Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nga shtëpia e Ilnisës, reagon për herë të parë Meriton Mjekiqi: Ju jam mirënjohës

Shkruar nga Newsbomb
Nga shtëpia e Ilnisës, reagon për herë të parë
Meriton Mjekiqi

Një ditë pas përfunditmit të edicionit të 3-të të BBVA, Meritoni ka reaguar përmes një video ku shihet se është në shtëpinë e Ilnisa Agollit.

Meritoni ka falenderuar fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjithë këto muaj dhe e kanë suportuar gjatë rrugëtimit të tij prej 133 ditësh.

Përshendetje nga unë Meritoni, në fakt sot po e shijoj ditën se vetëm kam pushuar dhe kam fjetur. Jam mirënjohës që keni besuar që unë të vi deri këtu ku arrita. Jam mirënjohës cdo familje shqiptare dhe cdo shqiptari kudo në botë që më keni votuar. Ju falenderoj shumë për cdo gjë. Ju dua pa masë. I juaji, Meritoni”, - shprehet ish-banori i BBV3.

Nga sfondi i videos, duket se Meritoni gjendet në shtëpinë e Ilnisës pasi sipas fansave aty gjendet një fotografi e tyre gjithashtu disa piktura të shumta si edhe libra, për të cilat ish-banorja ka folur shumë gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e BBV.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese