Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren nga shkallët e stadiumit

Shkruar nga Newsbomb
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
VIP-at e veshur KuqeZi në stadiumin e Dortmund

Mbrëmjen e djeshme Kombëtarja shqiptare luajti përballë asaj të Italisë, ndeshje e vlefshme për Kampionatin Europian, por i mrekullueshëm ishte fakti se stadiumi “Signal Iduna Park” ishte i pushtuar nga tifozët shqiptarë.

Në shkallët e stadiumit në Dortmund ishin ulur mbi 50 mijë tifozë KuqeZi dhe rreth 10 mijë të kaltër.

Mes mijarave tifozë shqiptarë, të shumtë ishin personazhet VIP që udhëtuan drejt Gjermanisë për të mbështetur Kombëtaren kuqezi dhe e panë ndeshjen direkt nga stadiumi në Dortmund.

Ndër VIP-at që u veshën KuqeZi ishin reperi shqiptar Noizy me grupin e tij, Ermal Mamaqi, Amarda Toska dhe djali i tyre, çifti , Eduard Grishaj dhe Arbana Osmani, këngëtari Olsi Bylyku, Arbër Hajdari dhe vëllai Blerti Hajdari, modelja Juliana Nura, Elona Duro, Blendi Fevziu dhe shumë të tjerë.

Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 
Nga Arbana, Fevziu dhe Noizy, VIP-at kuqezi që ndoqën Kombëtaren
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese