Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Në jaht luksoz dhe i rrethuar nga vajza, festa "e shfrenuar” e këngëtarit Butrint Imeri për ditëlindjen e 28-të

Shkruar nga Newsbomb
Në jaht luksoz dhe i rrethuar nga vajza, festa "e shfrenuar” e
Këngëtari Butrint Imeri duke festuar ditëlindjen e tij

Këngëtari i njohur shqiptar nga Kosova, Butrint Imeri feston sot ditëlindjen e tij të 28-të.

Artisti ka vendosur që ta festojë atë ndryshe nga herët e tjera, në një mënyrë paksa më madhështore duke u rrethuar nga shumë femra në një jaht luksoz.

Kjo festë ekstravagante ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe mediave, pasi Butrinti ndau një video në llogarinë e tij në Instagram.

Në jaht luksoz dhe i rrethuar nga vajza, festa "e shfrenuar” e
 

Në videon e postuar, Butrinti shfaqet në shtratin e jahtit, i rrethuar nga femra që festojnë së bashku me të. Atmosfera e festës është e gjallë dhe plot ritëm, ndërsa videoja është shoqëruar me muzikën e një prej këngëve të tij të reja, që duket se ka për temë pikërisht ditëlindjen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrintimeri)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese