Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ndodh puthja e parë në “Ferma VIP”, dalin pamjet e dy banorëve

Shkruar nga Newsbomb
Ndodh puthja e parë në “Ferma VIP”, dalin pamjet e dy
Dionis Biba, Baby G dhe Albano Bogdo

Ndryshe nga sa mund të pritej, puthja e parë në Ferma VIP ka ndodhur mes fermerëve Albano Bogdo dhe këngëtares Baby G. Ndryshe nga sa mund të prisnin ndjekësit pasi kohët e fundit është parë një flirt me Dionis Bibës dhe Baby G.

Por nga ana tjetër edhe aktori Albano Bogdo ka shprehur hapur pëlqimin dhe ndjenjat e tij për këngëtaren. Disa pamje të publikuar mbrëmjen e djeshme tregojnë se si dy banorët, kanë kaluar kohë me njëri-tjetrin, ku të distancuar nga pjesa tjetër në bisedë e sipër, shumë pranë njëri-tjetrit duket se kanë dhënë edhe puthjen e parë.

Por pasi u shfaqën pamjet, dy fermerët thanë se e kanë bërë për lojë.

“Ishte në spektaklin kur unë doja të largohesha, edhe Baby G erdhi pas meje të më qëndronte afër. Kishim pirë pak, po qeshnim”, tha Albano.

Një situatë të tillë Baby G, por me Dionisin. Një moment, teksa dy fermerët kanë qëndruar në verandë, ishte Dijonisi ai i cili tentoi të puthë në buzë Baby G, ku kjo e fundit qeshi por nuk e lejoi.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese