Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Mëngjese si ky, Diola Dosti merr dhuratën e papritur nga partneri

Shkruar nga Newsbomb
Mëngjese si ky, Diola Dosti merr dhuratën e papritur nga partneri
Erolld Belegu dhe Diola Dosti

Diola Dosti po shijon ditët më të bukura të romancës me partnerin e saj Erolld Belegu.

Ajo është zgjuar sot me një buqetë të madhe me lule, të dhuruara nga 57-vjeçari. Padyshim Diola nuk ka hezituar ta publikojë në rrjetet sociale, duke falenderuar publikisht biznesmenin.

Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu”, shkruan nutricionistja.

Mëngjese si ky, Diola Dosti merr dhuratën e papritur nga partneri
Foto e marrë nga Instagrami i Diola Dostit

Po ashtu Erolldi e ka ripostuar foton dhe ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it”.

Kujtojmë se Diola Dosti është nënë e 3 vajzave me ish-partnerin e saj, gjinekologun nga Kosova,  Dardan Baftiu. Por së fundi është njohur me biznesmenin 20 vjet më të madh se ajo, por ta kanë vërtetuar se mosha është vetë një numër. 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese