Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Më të dashuruar se kurrë, Ilnisa dhe Meritoni ndajnë foto nga momentet romantike në makinë

Shkruar nga Newsbomb
Më të dashuruar se kurrë, Ilnisa dhe Meritoni ndajnë foto
Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi

Shumë ishin skeptikë dhe nuk besuan në dashurinë e tyre, ndërsa të tjerë besuan se lidhja ishte sa për lojë në BBVA. Por duket se Ilnisa dhe Meritoni janë më të dashuruar se kurrë ku e shoqërojnë njëri-tjetrin kudo teksa shijojnë romancën e tyre.

Ilnisa Agolli shpesh zgjedh që këto moment romantike t’i ndajë dhe me ndjekësit. Së fundmi gazetarja ka ndarë një foto me meritonin ku shihen se janë në makinë duke kaluar momente romantike së bashku. Të kapur dorë për dore teksa po udhëtonin në makinë, çifti duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Më të dashuruar se kurrë, Ilnisa dhe Meritoni ndajnë foto
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese