Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Me rezultat të ngushtë, kush është më i preferuari nga publiku mes Julit dhe Eglës

Shkruar nga Newsbomb
Me rezultat të ngushtë, kush është më i preferuari nga
FotoMontazh/ Egla - Juli

Një televotim i fshehtë është mbajtur prej disa ditësh në Big Brother, ku teleshikuesit do të votoni se kush është u preferuari i tyre mes Julit dhe Eglës në këtë pikë të lojës.

Me 16 vota më shumë Juli ka rezultuar si më i preferuari i publikut. Por këtë rezultat e di vetëm Juli, sipas një avantazhi që kishte nga roli i tij prej lideri.

Pas shpalljes së rezultatit, Juli shprehu falënderimet e tij për publikun që e ka votuar, ndërsa këtë informacion ai nuk duhet ta ndajë me banorët e tjerë.

“Mbase është një televotim nga më të ngushtat në historinë e Big Brother mesa di unë deri më tani”, tha moderatori Ledjon Liço.

Të shtunën e kaluar si lider, Julit ju dha avantazhi që të dërgonte dy veta në televotim se kush është i preferuar nga publiku. Aktori vendosi që të çonte veten dhe Eglën.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese