Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më ngjan mua”, Arbër Hajdari zbulon për herë të parë emrin dhe portretin e vajzës

Shkruar nga Newsbomb
“Më ngjan mua”, Arbër Hajdari zbulon për herë
Arbër Hajdari  me vajzën

Arbër Hajdari dha partnerja e tij, Vlera janë bërë prindër për herë të parë në janar të këtij viti, ndërsa mbrëmjen e sotme Arbëri ka treguar emrin e vogëlushes së tyre.

I ftuar në “Cherry on Top”, Hajdari tha se vogëlushen e kanë quajtur Raina dhe se i ngjan atij.

“Më vjen keq i them bashkëshortes, por më ngjan mua”, - tha Arbër Hajdari duke qeshur, teksa tha se uron që fëmija tjetër t’i ngjajë partneres.

Mes emocionesh Arbër Hajdari tregoi se gjatë netëve live të BBV mezi priste që të mbaronte shoë që të kalonte kohë me vajzën e tij në shtëpi.

“Nuk kam mundur të kaloj kohë me të, përveç dy të dielave. Rriten shpejt dhe kanë nevojë vetëm për prezencën tonë”, - tha ai.

“Më ngjan mua”, Arbër Hajdari zbulon për herë
Arbër Hajdari me partneren, Vlerën

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese