Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më ktheu kurrizin dhe më tha…”, Ilnisa tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin

Shkruar nga Newsbomb
“Më ktheu kurrizin dhe më tha…”, Ilnisa tregon se
Ilnisa - Meritoni

Gazetarja dhe ish-banore e Big Brother, Ilnisa Agolli ka folur në lidhje me eksperiencën e saj në këtë “realityshow”.

Ajo po ashtu ka treguar edhe se e ka pritur vajza e saj lidhjen dhe marrëdhënien që gazetarja krijoi me Meritonin. 

Ilnisa tha se vajza është e edukuar dhe se nuk i kujton llogari, teksa tha se një natë i kishte thënë se nëse i mungon Mertoni, mund të përqafonte atë.

“Kur shkuam të flemë më tha “shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh’. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment. Unë jam shumë me fat që Anaisi është një fëmijë ka që lirë dhe kaq tolerant që ka ngjyra.

Gjëja e fundit që mua do të shkojë në mend është që Anaisi të më pyesin për mënyrën sesi jetohet, gjë që se ka bërë kurrë. Jam shumë e lumtur që Zoti ma dha mua këtë fëmijë. Ka një aftësi që ky fëmija im që mua më bën shumë të lumtur dhe jam falenderuese sa herë që i shoh.

Kur dola ditën e parë fjeta vetëm sepse nuk mund ta zgjoja se ishte te mami, vjen të nesërmen dhe më bën një surprizë që vdiqa fare me lotët dhe i bini. Kur shkuam të flemë më tha “shiko unë po kthej kurrizin dhe nëse të merr malli për Mertionin mund të më përqafosh’. Unë u preva, mbeta dhe bota nuk mu rrotullua për një moment. E do Meritonin”, tha Ilnisa në një intervistë në emsionin “Natën me Aulonën” në MCN TV.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese