Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më goditi me grusht në kokë!” Këngëtarja shqiptare rikthehet sërish në krahët e bashkëshortit dhunues

Shkruar nga Newsbomb
“Më goditi me grusht në kokë!” Këngëtarja
Teuta Selimi dhe bashkeshorti i saj

Pak ditë më parë në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se këngëtarja e njohur Teuta Selimi kishte denoncuar bashkëshortin dhe vëllain e saj për dhunë në familje.

Sipas asaj që këngëtarja kishte dëshmuar në Polici, këngëtarja kishte pohuar se bashkëshorti i saj e kishte goditur me grusht në kokë, ndërsa më pas ishte dhunuar edhe nga i vëllai i saj për shkak se e kishte denoncuar të shoqin në Polici.

Ndërkohë, së fundmi të tjera detaje janë zbuluar. Sipas asaj që mediat kosovare bëjnë me dije çifti kanë lënë mbrapa krahëve zënkat dhe janë rikthyer sërish në krahët e njëri-tjetrit.

Njerëz pranë artistes deklarojnë se Teuta i ka dhënë një shans tjetër burrit të saj dhe tani janë duke jetuar bashkë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese