Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Më fal që nuk jam gruaja perfekte”, Fifi i bën dedikimin e veçantë Adisit në ditën e tij të lindjes

Shkruar nga Newsbomb
“Më fal që nuk jam gruaja perfekte”, Fifi i bën
Fifi dhe partneri Adis Patushi

Këngëtarja nga Kosova, Fifi përmes një postimi në Instagram ka uruar ditëlindjen e partnerin dhe babait të djalit, Adis Patushin.

Fifi i ka kushtuar një dedikim të veçantë, mesazh ky i cili ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve pasi ndër reshta artistja e cilëson veten si një grua jo perfekte, por për familjen thotë ajo, “bëj atë që nuk bëhet”.

Shumë urime për njeriun e jetës time. Më fal që nuk jam gruaja perfekte po për familjen tonë të vogël, për ne, për ty, unë do të bëj atë që nuk bëhet. Të dua shumë o babi i bebit tem”, -ka shkruar këngëtarja.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese