Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Mbylle gojën more qen", Jul Deda dhe Romeo Veshaj përplasen për Egla Cenon

Shkruar nga Newsbomb
"Mbylle gojën more qen", Jul Deda dhe Romeo Veshaj përplasen
Romeo Veshaj dhe Jul Deda

Dalja e Eglës nga Big Brother VIP ka nxitur debat në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ku protagonistë janë bërë Romeo dhe Juli. Gjatë nisjes së prime-it, moderatori po tregonte se çfarë kishte ndodhur dhe më pas mori edhe mendimet e banorëve.

Heidi, Romeo, Juli dhe Roza u shprehën të prekur me atë që kishte ndodhur me aktoren e cila u përjashtua për shkak të thyerjes së rregullave. Madje, Romeo e cilësoi si një nga personazhet më të forta, kandidate potenciale për të fituar Big Brother VIP. "Për mua është një banore e fortë që nuk e ka parë asnjëherë Big Brother", tha ai.

Në këtë moment, Liço i dha fjalën Jul Dedës, por ky i fundit nuk u lejua të fliste nga Romeo. Në nerva e sipër Juli iu drejtua këtij të fundit: "Mbylle gojën more qen".

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese