Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luks i “shfrenuar”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu sërish me pushime, ja vendi që kanë zgjedhur të "arratisen"

Shkruar nga Newsbomb
Luks i “shfrenuar”, Diola Dosti dhe biznesmeni Erolld Belegu
Diola Dosti dhe partneri i saj, Erolld Belegu

Diola Dosti dhe partneri i saj, biznesmeni nga Kosova Erolld Belegu sërish janë “arratisur” për pushime sëbashku. Vetëm një muaj më parë ccifti shijuan disa ditë pushime në një nga vendet më të shtrenjta në Bali,  “Bvlgari Resort”, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro/nata. Sërish destinacioni nuk kishte si të ishte ndryshe, veçse “Luxury”.

Këtë herë çifti ka zgjedhur të pushojë në ishujt Maldive. Vetë Diola si dhe Erolld Belegu kanë ndarë momente intime dhe foto nga maldivet ku tregojnë se lidhja e tyre shkon shumë mirë dhe po shijojnë romanca e tyre.

"Historia jonë e dashurisë vazhdon në zemër të Maldiveve" - shkruan Erolld Belegu krah fotove me partneren duke u puthur.

Diola dhe Erolld Belegu në fillim të vitit bënë publike lidhjen e tyre, ku pas atij momenti ata nuk ngurojnë të postojnë foto dhe ndajënë momente nga jeta e tyre private për fansat në rrjetet sociale.

 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese