Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Luana Vjollca një “bombë” e vërtetë, fotot e fundit me bikini do ju lënë pa fjalë

Shkruar nga Newsbomb
Luana Vjollca një “bombë” e vërtetë, fotot e
Luana Vjollsa

Fotot e fundit të Luana Vjollcës në rrjeteT sociale kanë ngritur edhe më shumë temperaturat e kësaj fillim jave të nxehtë.

Moderatorja e njohur është shumë aktive në Instagram, teksa së fundmi ka postuar disa foto tepër joshëse.

Këngëtarja shihet vetëm me një palë bikini të zeza. Gjoksi bombastik në plan të parë dhe linjat perfekte e bëjnë atë të tërheqë vëmendjen e të gjithëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese