Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

"Lotët nuk po më pushojnë", Xhensila Myrtezaj ndan me fansat momentin emocionues

Shkruar nga Newsbomb
"Lotët nuk po më pushojnë", Xhensila Myrtezaj ndan me
Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë padiskutim çifti më i përfolur për momentin. Kjo ka bërë që ccdo lëvizje e tyre të jetë në qëndër të vëmendjes pasi kurioziteti nga fansat se çfarë po ndodh me ta është i madh.

Dhe ndërsa mediat zbardhin dhe nxjerrin detaje nga divorci i saj nga Bes Kallaku, këngëtarja vazhdon jetën normalisht me familjen dhe punën e saj. 

Artistja e njohur ndan shpesh herë në rrjetet sociale teksa kalon momente të ëmbla më fëmijët e saj, ashtu sic ka bërë edhe sonte. Ajo ka ndarë në Instastory një moment të ëmbël më fëmijet e saj, Ajkën dhe Amen ku tregon se po i lexon një përallë djalit Amen. Libri është një surprizë me personalizim për këngëtaren dhe djalin e saj.

Lotët nuk po pushojnë”, shkruan Xhensila e emocionuar, krah fotografisë ku duket libri me përallën “Amen dhe Mami”.

"Lotët nuk po më pushojnë", Xhensila Myrtezaj ndan me
Instastory Credits: Instagram/Xhensila Myrtezaj

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese