Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Lotët i shkojnë rrëke, Agron Llakaj kujton bashkëshorten: Sot një muaj pa ty, kam nevojë për fytyrën tënde

Shkruar nga Newsbomb
Lotët i shkojnë rrëke, Agron Llakaj kujton bashkëshorten:
Agron Llakaj me bashkeshorten

Agron Llakaj po bashkëjeton me dhimbjen pas humbjes së bashkëshortes së tij, Konstandines. Sot është bërë një muaj që e ndjera nuk jeton më dhe është pikërisht aktori që ka bërë një dedikim të shkurtër për të.

Ai tregon vuajtjen e madhe që po kalon, duke emocionuar me rreshtat e shkruar. “Kam nevojë për këtë fytyrë”, shkruan ndër të tjera Llakaj, ndërsa në fund e mbyll I mbytur në ngashërim.

“Imja Kostandina, një muaj pa ty… Përpëlitem në vuajtje pa fund dhe s’di. Kam nevojë për këtë fytyrë, për këtë dorë, për këta sy, ik dhe më more kuptimin e jetës. U bërë dhimbje”, shkruan Agron Llakaj teksa poston foton me bashkëshorten.

Lotët i shkojnë rrëke, Agron Llakaj kujton bashkëshorten:
Postimi i Agron Llakajt

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese