Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Liami "tërbon" Romeon Veshajn: Heidi flirton me mua; aktori: Largohu se nuk dua të të shoh

Shkruar nga Newsbomb
Liami "tërbon" Romeon Veshajn: Heidi flirton me mua; aktori:
Liam dhe Romeo/ Foto ilustruese Credits: Top-Channel.tv

Romeo Veshaj është përfshirë në një debat të zjarrtë me Liamin, teksa ky i fundit deklaroi se e dashura e tij ka flirtuar me të. Në këtë moment, Romeo kërkoi të dilte në oborr, ndërsa u shoqërua jashtë nga Heidi.

Aktori donte të qetësohej, ndërsa Liami doli për të folur me të. "Ik o artist, ik se nuk dua të të shoh. Largohu, ej", iu drejtua menjëherë Romeo duke marrë edhe mbështetjen e Heidit.

"Nuk më thyejnë dot ata mua", foli sërish ai, teksa Ledioni përpiqej ta qetësonte.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese