Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Liami është manjak”, Arbër Hajdari ironizon Heidin: Fillova të frikësohesha edhe unë jashtë

Shkruar nga Newsbomb
“Liami është manjak”, Arbër Hajdari ironizon Heidin:
Ne foto: Arber Hajdri © Credits instagram.com/arberhajdari/

Debati mes Heidit, Liamit dhe Romeos kanë vijuar edhe gjatë spektaklit të Big Brother VIP.

Mirëpo, opinionistët kanë kundërshtuar aludimet e Heidit dhe Romoes, të cilët e kanë etiketuar Liamin një "manjak". Me nota ironie, Arbër Hajdari tha se filloi të frikësohej edhe ai jashtë. 

Pjesë nga debati: 

Arbër: Dua të të pyes ke apo s’ke frikë?

Heidi: Unë tani nuk kam frikë, por që s’kam, s’kam besim fare tek prezenca e Liamit në shtëpi, nuk di çfarë mund të bëjë

Arbër: Fillova të frikësohesha edhe unë jashtë, të thënë 5 herë të njëjtën gjë nis reflekton robi, situata, u vendos t’i përdoret kjo situatë dhe të fundoset Liami,të akuzosh për manjak nuk di çfarë mund të akuzohesh tjetër, siç bëri Liami një skemë, bëtë edhe ju një skemë. Një pjesë kur i the ‘jashtë’, ishte kërcënuese?

Heidi: Kur ka thënë ke burrin të të mbrojë, i thashë kam dhe babin.

Arbër: Po pse qesh?

Heidi: Jam në siklet.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese