Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në krahët e njëri-tjetrit!

Shkruar nga Newsbomb

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në

Një ndër çiftet më të dashura dhe të përfolura të momentit janë padyshim Ledri dhe Sara. Mirëpo, prej kohësh aludohet se lidhja mes tyre ka marrë fund.

Thashethemet u përforcuan kur Ledri nuk u shfaq publikisht për të mbështetur partneren e tij në debutinin e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku shfaqej edhe Sara.

Ledri hoqi të gjitha postimet në rrjetet sociale dhe madje anuloi disa koncerte që ishin planifikuar, por nuk dha asnjë arsyetim.

Mirëpo, së fundmi Sara ka rikthyer të gjitha fotot në Instagram me Ledri Vulën. Pak ditë më parë edhe këngëtari ka rikthyer në Tik-Tok e tij videoklipin e këngës ku ishte dhe Sara. Ndërkaq, edhe në “Instagram”, ata ndiqen me njëri-tjetrin.

Megjithatë nuk mbetet gjë tjetër, veçse të presim ndonjë reagim nga vetë protagonistët.

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në

Ledri dhe Sara lënë pas të shkuarën, rikthehen në

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese