Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Ledjona rrëfen historinë e rëndë: Si familja më dinte të vdekur

Shkruar nga Newsbomb
Ledjona rrëfen historinë e rëndë: Si familja më dinte
Ledjona

Ish-banorja e Big Brother Vip 3, Ledjona Xheladinaj, është kthyer pas në kohë dhe ka rrëfyer një nga ngjarjet më të trishta për të dhe familjarët e saj.

E ftuar në emisionin “S’e luan topi”, Ledjona ka treguar se si në 2014 prindërit e saj e dinin të vdekur.

Një aksident i ndodhur i mori jetën koleges së saj gazetare , Enelekjda Skënderasit, por për shkak të disa informacioneve të gabuara prindërit e Ledjonës kujtonin se viktimë ishte vajza e tyre.

“Ndodhi aksidenti ku Enkelejda ndërroi jetë, po ne kemi qenë nja 200 metra larg tyre.

Ish-bashkëshorti im në atë kohë për shkak të një informacioni të pasaktë, njoftoi familjen time se kisha ndërruar jetë, dhe për disa orë ata më dinin të vdekur,” tregoi Ledjona.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese