Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”, Ledion Liço thumbon Ledri Vulën pas ndarjes nga Sara

Shkruar nga Newsbomb
“Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”, Ledion
FotoArkiv/ Ledri - Sara

Ledri Vula prej kohësh është në qendër të vëmendjes së medias rozë për shkak të ndarjes nga partnerja e tij Sara Hoxha.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka qenë i ftuar në finalen e Big Brother Vip 3, ku performoi disa këngë. Mirëpo gjatë performancës Kedri shoqërohej nga disa vajza, kërcimtare.

E nuk kishte se si kjo të kalonte nga Ledion Lico pa ngacmuar pak Ledrin. Ai me batutë tha: “Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca në skenë”.

Ndërsa edhe Ledri është përgjigjur me batutë: Patjetër, pak janë”.

Në media prej disa kohësh qarkullon lajmi se çifti, të cilët janë prindër të një vajze janë ndarë, por vetë Ledri dhe Sara nuk i kanë konfirmuar lajmet. Madje pak kohë më parë, Sara në një intervistë tha se nuk mund të flasë për diçka që as vetë s’di se ku ndodhen konkretisht.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese