Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kriset miqësia e Mozzik dhe Efi Dhedhes, ja veprimi që bëri ish-banorja e BBVA (Foto)

Shkruar nga Newsbomb
Kriset miqësia e Mozzik dhe Efi Dhedhes, ja veprimi që bëri
Mozzik dhe Efi Dhedhes

Këngëtari Mizzik prej pak kohësh po jeton romancën me vajzën e deputetit kosovar Lutfi Haziri, Lotina. Ai e ka pranuar vetë në një intervistë të bërë pasi publikoi dhe albumin e tij më të fundit, ku tha se Lotina është gjëja më e mirë që i ka ndodhur në jetë.

Por pasi konfirmoi lidhjen, Mozzik ka bërë një veprim duke hequr shumë njerëz nga Instagrami, dhe ndjek vetëm 6 llogari, një ndër partneren, Lotinën.

Kriset miqësia e Mozzik dhe Efi Dhedhes, ja veprimi që bëri
Mozzik dhe Leontina me pushime

Por mesa duket miqësia mes reperit Mozzik dhe ish-banores së “BBV” Efi Dhedhes është krisur pasi as Efi nuk e ndjek më këngëtarin.

Kohë më parë pas pjesëmarrjes së Efit në videoklipin e këngës së Mozzikut “Fatkeqësi” në rrjet qarkulluan lajme se mes dyshes po ndodh diçka më shumë se miqësi, aludim ky që u hodh poshtë nga vetë ata.

Kriset miqësia e Mozzik dhe Efi Dhedhes, ja veprimi që bëri
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese