Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo është Shqipëria e çunave të babit dhe k*rvave

Shkruar nga Newsbomb

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo

Klodian Duro ka shënjestuar Arbër Hajdarin dhe Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të sotëm.

Ish-futbollisti i kombëtares me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

Arbër Hajdari dhe Jul Deda, dy çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait, përballë një super goce të fortë si Egla Ceno.

Kjo është Shqipëria jonë e dashur, e çunave të babit, kollovarëve dhe kurvave që lëpjnë majtas dhe dajthtas. Mbyti Egla mbyti,” shkruan Duro në një postim në instastory.

Klodian Duro ‘shpërthen’ ndaj Julit dhe Arbrit: Kjo

Kujtojmë se eksperienca e Klodian Duros brenda Big Brother VIP zgjati shumë pak, pasi u skualifikua për shkak të një deklarate që shokoi banorët dhe publikun. Ai si me humor u shpreh se duhet të kenë kujdes nga ai, pasi kur ka dhunuar bashkëshorten e vet, i duken asgjë të tjerët. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese