Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kiara ka 13-exa!” Pas komentit të “Sarës” reagon me urgjencë Bardhi: Ju lutem…

Shkruar nga Newsbomb
“Kiara ka 13-exa!” Pas komentit të “Sarës”
Sara dhe Bardhi

Një koment i Sara Gjordenit ka bërë sot “lëmsh” të gjithë rrjetin. Në nga ndjekësit e akuzonte modelen se ajo së bashku me Bardhin po përpiqeshin të kopjonin Kiarën dhe Luizin.

Mirëpo, ky koment kishte marrë dhe një përgjigje nga adresa zyrtare e Sarës në Instagram.

 “Hundën dhe uzët. Unë 3 exa Kiara 13. Ec qarkullo”, shkruhej në koment.

Por, si duket ky koment nuk është bërë nga Sara, por nga dikush që i ka vjedhur adresën. Këtë e ka bërë me dije vetë Bardhi përmes një postimi në “Instagramin”.

“Hera e parë si Bardh që e bëj një deklaratë mbi një situtatë. Ju kisha lutur publikut dhe medias. Me ndalu me lajme palidhje. Sara nuk ka akses në Instagramin e saj që prej mbrëmjes së djeshme dhe deklaratave në story. E për këtë ju kisha kërkuar që deri në një lajmërim të dytë nga llogaria ime, të mos kryqëzohet e të bëhet lajm asnjë mesazh, like, koment apo postim nga Instagrami i Sarës në Instagram, Theads, Facebook dhe emaili zyrtar”, shkruan Bardhi.

“Kiara ka 13-exa!” Pas komentit të “Sarës”
Statusi i Bardhit

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese