Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kiara dhe Luizi na prezantojnë për herë të parë portretin e vajzës së tyre (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Kiara dhe Luizi na prezantojnë për herë të parë
Kiara me Luizin

Kiara dhe Luizi na kanë prezantuar për herë të parë portretin e vajzës së tyre Luna Mari,e cila lindi një muaj më parë. 

"Luna Ejlli ju falënderon secilin prej jush për dashurinë urimet dhe dhuratat e mrekullueshme që ka marrë që pa lindur dhe në vazhdim”, ka shkruar Luiz Ejlli në rrjetet sociale.

Ky është fotosesioni i parë i tyre, ku moderatorja dhe këngëtari shkëlqejnë të veshur me të bardha, ndërsa vogëlushja duket një ëngjël e veshur me rozë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese