Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë, poston foton e ëmbël me vogëlushen dhe zbulon emrin e saj

Shkruar nga Newsbomb
Këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të
Foto e pare e familjes Meta

Këngëtari shqiptar Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Fortuna Marie ka ardhur në jetë ditën e sotme dhe babi Ermali dhe mami Chiara s’mund të ishin më të lumtur se kaq.

Ka qenë vetë këngëtari shqiptar ai i cili në llogarinë e tij në “Instagram” ka publikuar foton e parë familjare, dy duart e prindërve bashkë me dorën e vogël të vogëlushes.

Gjithashtu, Ermali s’ka lënë pa shkruar dhe fjalët që i kanë dalë nga shpirti në ato momente.

“Dora ime nuk ka qenë kurrë kaq e madhe, as zemra ime. 19.06.2024”, shkruan Ermali.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese