Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Jul Deda publikon foton e rrallë nga rinia, ndryshimi drastik që aktori ka pësuar gjatë viteve

Shkruar nga Newsbomb
Jul Deda publikon foton e rrallë nga rinia, ndryshimi drastik që
Aktori Jul Deda

Aktori Jul Deda, finalisti i dytë i Big Brother VIP 3 vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe shumë i komentuar nga fansat.

Së fundmi Jul Deda ka ndarë një foto nga rinia e tij, të realizuar në vitin 1997. Ajo që është vënë reh është ndryshimi i madh i Dedës që ka pësuar ndër vite.

Në imazhin e poshtuar vërehet qartë ndryshimi i aktorit, dhe gjëja e parë që bien në sy janë flokët e tij të gjata dhe portreti simpatik. Ndërsa fotoja e dytë është aktori në ditët e sotme, me paraqitjen dhe lookun e tij aktual.

“Para dhe pas kredise…!”- ka shkruar Juli krahas fotos.

Jul Deda publikon foton e rrallë nga rinia, ndryshimi drastik që
 

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese